Alışveriş Sepetim
31,407
20

Kingston Fury 32GB (2x16GB) DDR5 5200MHz CL40 PC Ram KF552C40BBAK2-32

Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

Kingston FURY Beast DDR5 Performansını Açığa Çıkarın

Kıngston FURY Beast DDR5 RGB en son teknolojiyle yeni nesil oyun platformlarında şık bir görünümle hız aşırtma yapmanızı sağlar.
DDR5'in üstün hız gelişmelerini, iki kat bank ve iki kat veri bloğu uzunluğu ile deneyimleyin.
 Kıngston FURY Beast DDR5 RGB'de 4800MT/s2 hızında Plug N Play otomatik hız aşırtma özelliği ve iki özelleştirilebilir profile sahip yeni hız aşırtma spesifikasyonu Intel® XMP 3.0 bulunur.
Yüksek hızda %100 test edilmiştir.
Kıngston FURY Beast DDR5 RGB Bellek en fazla 6000Mhz'ye kadar.

Yeni ısı dağıtıcı tasarımıyla gelişmiş RGB aydınlatma

Kingston FURY CTRL yazılımı ve patentli Infrared Sync Technology ile özelleştirilebilen canlı RGB aydınlatmanın yanı sıra yeni ısı dağıtıcı tasarımı oyun oynarken de oynamazken de seni öne çıkarır..Kingston FURY CTRL veya anakart üreticisinin yazılımı sayesinde pürüzsüz ve göz alıcı RGB aydınlatma efektlerini özelleştirerek oyun oynarken stilini göster.
 


Patentli Kingston FURY Infrared Sync Technology

Kingston'ın patentli [Infrared Sync Technology] teknolojisi sayesinde canlı RGB efektli aydınlatma.
 


Intel® XMP 3.0-Hazır ve Sertifikalı

Hız aşırtma performansı için gelişmiş önceden optimize zamanlamalar, hız ve voltajın yanında programlanabilir PMIC kullanarak kullanıcı tarafından özelleştirilebilen yeni profilleri kaydetme olanağı. PMIC ile daha önceki nesillere göre daha iyi güç dağılımı sağlar, sinyal bütünlüğünü iyileştirir ve paraziti azaltır. Kınsgton DDR5 ile , 4800MT/s*’den çıkış yaparken DDR4 en fazla 3200MT/s sunmaktadır, bu da bant genişliğinde %50 artış anlamına gelmektedir. Bilişim platformu çıkışlarının hızına göre DDR5, 6400MT/s’ye ulaşacak planlı performans artışlarına sahiptir.
 


Dünyanın lider anakart üreticileri tarafından onaylandı

Güvenle sistem toplayabilmen için tercih ettiğin anakartta test edildi ve güven kazandı.
 


Hız aşırtmada daha iyi kararlılık

On-die ECC (ODECC) sınırları zorlarken en iyi performansı sürdürmek için veri bütünlüğünün korunmasına yardımcı olur.On-Die ECC (Hata Düzeltme Kodu), DRAM yongasındaki bit hatalarını düzeltmek için tasarlanan yeni bir özelliktir. DRAM yongalarının yoğunluğu, daralan yonga plakası litografisi ile artarken, veri sızıntısı olasılığı da artar. On-Die ECC, yonga içindeki hataları düzelterek riski azaltır, güvenilirliği artırır ve hata oranlarını azaltır. 
 


4800MT/s'de Plug N Play2

Kingston FURY Beast DDR5 Ram RGBsistem BIOS'unun izin verdiği en yüksek listelenmiş hıza otomatik olarak hız aşırtması yapar. DDR5’te bank sayısı iki katına çıkarak 16’dan 32’ye yükselmiştir. Bu durum, aynı anda birden fazla sayfanın açılmasını sağlayarak verimliliği artırır. Aynı zamanda DDR4’te 8 olan veri bloğu uzunluğu en iki katına çıkarak en düşük 16 olacak şekilde artırılmıştır. Bu durum, veri yolunda iki kat fazla veriye olanak tanıyarak veri yolu verimliliğini iyileştirir ve bunun sonucunda aynı ön bellek veri hattına erişmek için okuma/yazma sayısını azaltır.

 

Teknik Özellikler
Bellek TipiDDR5
Frekans Hızı5200 MHz
Bellek Kapasitesi32GB
KitDual (Çift Modül)
Gecikme (CL) DeğeriCL40
RenkSiyah
Ram UyumluluğuMasaüstü (PC) Ram
Diğer Özellikler
Stok KoduKF552C40BBAK2-32
MarkaKingston
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Garanti (Yıl)2
7881751683079
 
​​​​​​  0(216)499-00-02       WhatsApp Destek       info@kuantumsanal.com            

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.