Alışveriş Sepetim
32,882
40

Müşteri Hizmetleri

HakkımızdaKuantum Sanal Mağazacılık e-ticaret sitesine hoş geldiniz! 
Türkiye’de online alışverişin güvenli adresiyiz, en iyi fiyat, hızlı teslimat ve ödeme kolaylığı ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Bilişim ve teknolojinin hemen her alanda ihtiyaçtan öte sorumluluk haline geldiği çağımızda, zamanın gerisinde kalmak yerine ötesine geçmek isteyen tüm bireylere hizmet veren şirketimiz edindiği deneyim ve müşteri odaklı çalışmalarıyla sektöründe lider konuma gelmiştir. Teknolojinin büyük önem kazandığı çağımızda sahip olduğumuz yüksek niteliklerle müşterilerimize sektörün en güvenilir, en kaliteli ve en verimli hizmetlerini sunuyoruz.

Misyonumuz;  Koşulsuz müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ve etik kuralları ile kurumlara ve bireylere yaygın ve kaliteli hizmet verirken, müşteri sadakati ve memnuniyeti, güvenlik, kararlılık ve hizmet açısından sektöre öncülük yapmak.

Vizyonumuz; Şirketimizin vizyonu, sürekli büyüyen bir müşteri portföyü oluşturarak, müşterilerimize verdiğimiz güvenin sürekliliğini sağlayıp, kazandığımızı tamamen işimizi geliştirmeye harcayarak ve kalite politikamızdan hiçbir koşul altında vazgeçmeden sektöre öncülük eden teknoloji altyapısı ve küresel ortakları ile Türkiye’nin en büyük e-ticaret şirketlerinden biri olmak.

Değerlerimiz; Faaliyetlerimizi çalışanlarımıza, müşterilerimize, iş ortaklarımıza ve topluma karşı etik, dürüst, şeffaf, doğru ve yasaların benimsediği değerler doğrultusunda planlıyor ve uyguluyoruz. Müşteri memnuniyeti, verimlilik, çalışan mutluluğu, kalite odaklılığı, sorumluluk ve imkansızı başarmayı en temel değerlerimiz olarak benimsiyoruz.
 
​​​​​​  0533 293 13 78       WhatsApp Destek       info@kuantumsanal.com            

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.