Alışveriş Sepetim
32,6318
20

Asus EX-B650M-V7 DDR5 8000MHz AM5 Anakart

Fiyat:
8.387,68 TL
İndirimli Fiyat (%20,6) :
6.656,89 TL
Kazancınız 1.730,79 TL
Havale / EFT:
6.623,61 TL
Kredi Kartı Tek Çekim:
6.956,45 TL
698,59 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Aynı Gün Kargo Kargo Bedava

EX-B650M-V7

AMD B650 micro-ATX anakart, DDR5, PCIe 5.0 M.2 desteği, Realtek 2.5Gb Ethernet, HDMI™, SATA 6 Gbps, arka panel USB 3.2 Gen 2 bağlantı noktası, ön panel USB 3.2 Gen 1 Type-C®, parlak nem önleyici kaplama ve Lightning Boot

  • Kesintisiz aksiyon: İnternet kafe, siparişe göre yapılandırılan oyun sistemleri ve kalite odaklı işletmeler için en iyi seçim
  • Kesintisiz dayanıklılık: Nem önleyici kaplama, LANGuard, SafeSlot Core+, USBGuard, paslanmaz Çelik arka giriş/çıkış paneli ve 5X Protection III içeren yenilmez özellikler
  • Kesintisiz oyun: DDR5, PCIe 4.0, 128Gbps M.2 yuvası, Realtek 2.5 Gb Ethernet, ASUS Beyond VR desteği ve üstün sesler
  • Kesintisiz mücadele: ASUS iCafé LAB sertifikasıyla disksiz sistem kullanımı için yeniden başlatma testi, buna ek olarak en iyi oyunlar, 100’den fazla çevre birimi, 1000’den fazla işlemci, bellek modülü, grafik kartı ve dahasıyla uyumluluk testleri
EX-B650M-V7

EX-B650M-V7

EX-B650M-V7

KESİNTİSİZ AKSİYON İÇİN TASARLANDI

ASUS Expedition: Kesintisiz deneyim için hazır

Kesintisiz aksiyon için üretilen ASUS Expedition anakartlar daha hızlı BIOS önyüklemesi için Lightning Boot özelliğine sahip. Bu anakartlar uzun kullanım ömrü için neme, aşınmaya ve yüksek voltaja kesintisiz bir şekilde dayanmak için geliştirildi. 144 saatlik disksiz sistem testlerinin yanı sıra en iyi oyunlar ve 100'den fazla oyun çevre birimi ile kapsamlı uyum kontrolleri yaparak sınırları zorladık. Expedition anakartların sunduğu üstün seslerle eksiksiz oyun deneyimi ortaya koyulur. Bunun yanı sıra en yüksek seviyede kararlılık, güvenilirlik ve performans da bu anakartların özellikleri arasında yer alır.

EX-B650M-V7

KESİNTİSİZ DAYANIKLILIK

Olağanüstü kararlılık ve koruma

ASUS Expedition anakartlar kesintisiz dayanıklılık sağlamak için rakipsiz donanım bileşenlerine ve özelliklerine sahip. Bunlar arasında, nem önleyici kaplama, SafeSlot Core+, LANGuard, %120 daha yüksek voltaja dayanan USBGuard koruması ve ASUS'a özgü 5X Protection III özellikleri bulunur.

EX-B650M-V7

Parlak Nem Önleyici Kaplama

Neme ve aşınmaya karşı koruma

Yenilikçi bir nem önleyici kaplama, Expedition anakartınızın kullanım ömrünü uzatmak için kapsamlı koruma sağlar. İnsanların yoğun olarak bulunduğu internet kafe, kütüphane ve veri merkezleri gibi ortamlarda oluşan yüksek nem seviyesine karşı koruma sağlar. Ayrıca, nemin yapışmasını ve taşınmasını engelleyerek dahili aşınmayı da önler. Ultraviyole ışık altında parlayan kaplamanın nereye uygulandığı görülebilir.

EX-B650M-V7

USBGuard

%120 daha yüksek voltaja karşı koruma

ASUS'a özgü USBGuard teknolojisi voltaj değişimlerini gerçek zamanlı olarak tespit eder ve standarttan %120 daha yüksek voltajlara dayanarak kararlı ve güvenilir voltaj girişi sağlar. Böylece hasar riski azalır ve ekipmanlarınız korunmuş olur.

EX-B650M-V7

VRM Soğutma Bloğu ve Termal Dolgular

Soğutma bloğu ve termal dolgular, MOSFET’in ısı aktarımını artırarak daha iyi soğutma performansı sağlar.

EX-B650M-V7

5X PROTECTION III

ASUS Expedition serisi anakartlar; en iyi bileşenler, mükemmel devre tasarımı ve anakartınızın uzun süre dayanmasını ve kalitesini garanti eden detaylı standartlardan meydana gelen sektör lideri 5X Protection III ile üretilmiştir. Bu da dünyanın önde gelen anakart markasının uzun süreli tecrübesi sayesinde sisteminiz için olağanüstü koruma ve kararlılık anlamına gelir.

  • SafeSlot Core+
  • Voltaj Dalgalanmalarına Karşı Korumalı Ağ
  • Yüksek Voltaj Koruması
  • Kararlı Güç Kaynağı
  • Paslanmaz Çelik Arka Giriş/Çıkış Paneli
EX-B650M-V7

SAFESLOT CORE+

SafeSlot Core+, yuvayı darbelere karşı koruyan paslanmaz çelik yekpare çerçeveye sahip, ASUS'a özgü bir PCIe yuvasıdır. Metal koruma, yuvaya kancalarla tutturulur. Tüm yapı, güçlendirilmiş lehim noktalarıyla PCB'ye bağlıdır. Böylece ağır ekran kartları için sağlam bir temel hazırlanmış olur.

EX-B650M-V7

LANGuard

Güçlendirilmiş çıkış. 2,5 kat daha fazla gerilim toleransı

ASUS LANGuard, daha güvenilir bağlantı ve daha iyi çıkış sağlamak için sinyal birleştirme teknolojisine ve üst düzey EMI korumalı yüzeye monte edilmiş kapasitörlere sahip donanım seviyesinde bir ağ korumasıdır. Bunlara ek olarak, elektrostatik ve gerilim dalgalanması korumalı bileşenler de statik elektriğe karşı daha fazla tolerans ile birlikte gerilim dalgalanmalarına karşı gelişmiş koruma sağlar.

EX-B650M-V7

Yüksek Voltaj Koruması

Düzensiz veya yetersiz güç kaynaklarından gelen beklenmedik yüksek voltaj seviyeleri nedeniyle anakartınızda oluşabilecek hasarlara karşı koruma sağlayan dahili voltaj regülatörlerine sahip eşsiz bir devre tasarımı.

EX-B650M-V7

DIGI+ Voltaj-Regülatör Modülü

ASUS'a özel DIGI+ VRM, gücü gerçek zamanlı taleplere göre işlemciye dağıtarak enerji sarfiyatını azaltır ve sistem kararlılığını artırır.

EX-B650M-V7

Paslanmaz Çelik Arka Giriş/Çıkış Panel

Krom oksitle bağlanmış, aşınmaya dayanıklı paslanmaz çelik arka giriş çıkış panelleri standart panellerden üç kat daha (3X) uzun kullanım ömrüne sahiptir.

EX-B650M-V7

Ödüllü UEFI BIOS

ASUS Expedition anakartlarda mouse ile kontrol edilen gelişmiş görsel BIOS ve bulut PC veya diksiz sistemlerdeki BIOS’un daha hızlı açılmasını sağlayan Lightning Boot özelliği bulunur. iCafe ve Gelişmiş Mod, acemi kullanıcıların ve hız aşırtma uzmanlarının hızla ve kolay şekilde işe koyulmasına yardımcı olur.

EX-B650M-V7

Q-LED Core

Q-LED Core, Açılışta Otomatik Sınama (POST) esnasında güç LED’i ile ışık düzenleri oluşturarak kullanıcıların olası sorunları gidermesine yardımcı olur.

EX-B650M-V7

KESİNTİSİZ OYUN DENEYİMİ


Üstün DDR5 Performansı

Kapsamlı bellek ayarı seçenekleri Expedition anakartların önde gelen özellikleri arasında yer alır. EX-B650M-V7 ile ister üstün hız kitleri olsun ister aksi durumlarda kilitli olan giriş seviyesi kitler olsun DDR5 modüllerinizin tüm potansiyelini ortaya çıkarabilirsiniz.
Stok DDR5 hızlarını aşmak isteyenler için EX-B650M-V7, AMD EXPO™ desteği sayesinde sistem toplama meraklılarına yönelik kitlere hazır. Tecrübeli kullanıcılar, UEFI menüsünde bulunan kapsamlı seçenekler aracılığıyla performansı daha fazla ayarlayabilirler.
EXPO™ bellek desteği olmayan giriş seviyesi modüllere sahip kullanıcılar, biz yanınızdayız! ASUS Enhanced Memory Profile (AEMP), PMIC kısıtlı bellek modülleri için sunulan özel bir aygıt yazılımı özelliğidir. AEMP, kullandığınız kit’deki çipleri otomatik şekilde bulup optimize frekanslar, zamanlamalar ve voltaj profilleri sunar, böylece performansı zahmetsiz şekilde serbest bırakmanızı sağlar.

EX-B650M-V7

ASUS OptiMem II

Anakartın iletken hatlarında yapılan yenilikler, en son işlemcilerin bellek bant genişliğine sınırsız bir şekilde erişmesini sağlar. ASUS OptiMem II teknolojisi, geçişleri azaltmak için bellek sinyal hatlarını dikkatlice farklı PCB katmanlarına yerleştirir. Ayrıca, paraziti büyük oranda azaltmak için koruma bölgeleri de ekler.

EX-B650M-V7

PCIe 5.0 M.2 Desteği

Bir tanesi PCIe 5.0 üzerinden 128Gbps’e kadar veri aktarımına destek veren toplam iki PCIe M.2 yuvasına sahip EX-B650M-V7, işletim sistemi veya uygulamalar için kullanılan sürücülerde daha hızlı açılış ve yükleme süreleri elde edilmesini sağlar.
*Gerçek aktarım hızı teorik maksimum hızdan daha düşüktür.

EX-B650M-V7

PCIe 4.0 Yuvası

EX-B650M-V7, GPU’lar için PCIe 4.0 yuvasına sahip. Yüksek bant genişliği ve süper yüksek aktarım hızları, yoğun iş yüklerinin rahatlıkla üstesinden gelebilen bol özellikli sistemler kurmanıza imkan verir.

EX-B650M-V7

Realtek 2.5 Gb Ethernet

Realtek 2.5 Gb Ethernet, işlemciye ek yükü azaltır ve olağanüstü düzeyde yüksek TCP ve UDP çıkışıyla daha hızı ve akıcı veri aktarımı yapılmasını sağlar.


ASUS Beyond VR Ready

İşini Büyütmek İsteyen İnternet Kafe Sahipleri için Mükemmel Tercih

İnternet Kafenizde ASUS Beyond VR Ready ile VR deneyimi sunarak rakiplerinizin önüne geçin. ASUS Expedition anakartlar, sınıfının lideri ASUS bileşenler ile birlikte kullanıldığında müşterilerinize en iyi VR deneyimini sunmak için mükemmel bir çözüm haline gelir. ASUS Expedition anakartlar 3DMark VR testinin yanı sıra ASUS'un kendi VR testlerinden de geçti. Bu yüzden en iyi performansı ve güvenilirliği sunduğunuzdan emin olabilirsiniz. ASUS Beyond VR Ready ile İnternet Kafenizi VR çağına taşıyın ve işinizin cazibesini artırın.

EX-B650M-V7

Üstün oyun sesleri

Üstün ses deneyimine açılan yeni boyutu keşfedin ve hükmetmeye hazırlanın!

EX-B650M-V7

KESİNTİSİZ MÜCADELE


144 saatlik disksiz çözüm uyumluluğu

ASUS, Expedition anakartlara disksiz sistem olarak kullanma sertifikası almak için iCafe Labs'te 144 saatlik özel testler uygular. Bu testler arasında 24 saat yeniden başlatma ve yüksek yük altında 12 saat 3D Mark testleri bulunur. Toplamda 1200 saat testten geçen Expedition anakartların, aradığınız akıcı performansı sunarak kesintisiz bir şekilde çalışmaya hazır hale geldiğinden emin olunur.


En iyi oyunlar ve 100'den fazla çevre birimiyle test edildi

ASUS iCafe Labs mühendisleri Expedition anakartları gerçek internet kafeye benzer bir ortamda uzun dayanıklılık testlerinden geçirir. En iyi oyunlar ve 100'den fazla popüler donanım kombinasyonuyla yapılan testler ile hem siz hem de müşterileriniz en iyi oyun deneyimini elde edebileceksiniz!

EX-B650M-V7

ASUS Türkiye Garantili Ürün

Bu ürün ASUS Türkiye Garantisi altındadır.
Garanti kapsamındaki ürünlerde Asus yetkili servislerinden ücretsiz hizmet alabilirsiniz. Garantili ürünlerinizi anlaşmalı kargo firması ile göndermeniz halinde servise gidiş geliş kargo ücretleri ASUS tarafından karşılanır.
Yetkili servise ürün göndermek için qr.asus.com/tamir sitesini, detaylı bilgiler için destek.asus.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Teknik Özellikler
İşlemci ChipsetAMD B650
İşlemci Soket TipiSoket AM5
Bellek TipiDDR5
Bellek Hızı7200 MHz
Ram Slot Sayısı2
Anakart YapıMicro ATX
Dahili Ekran KartıYok
M2 Slotu2 x M.2
Sata 6Gb/s4 x SATA 6Gb/s
PCI Express 3.0Yok
PCI Express 4.02
PCI Express 5.0Yok
USB 2.04
USB 3.0Yok
USB 3.1Yok
USB 3.24
Type-CYok
HDMIVar
DisplayPortYok
Kablosuz Bağlantı (WI FI)Yok
Ethernet10/100/1000Mbps
Dahili Ses KartıVar
Diğer Özellikler
Stok KoduEX-B650M-V7
MarkaAsus
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)2
4711387305539
 
​​​​​​  0(216)499-00-02       WhatsApp Destek       info@kuantumsanal.com            

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.